Náš příběh

Když hledáte odpovědi, najdete je...

1511
Sledující
2
Certifikovaní učitelé
120
Zapsaných studentů
2
Kompletní kurzy

“Vzdělávání mysli bez vzdělávání srdce není žádné vzdělávání.”

Aristoteles

Kdo jsme

KOPS METHOD INSTITUTE Europe je především místem vzdělávání a setkávání, které by mělo být zábavné a především smysluplné.
Kops Method Institute není jen virtuální. Máme reálné místo pro setkávání a osobní komunikaci. Nejde také jen o online programy. Je možné se setkávat na společných akcích. Workshopech, seminářích, konferencích.

Za projektem Kops Method Institute stojí především Kamila a Petr Kopsovi, autoři projektivně diagnostické metody Kops Method® a autoři Tygřího světa®. Spolu s nimi se ale stále tvoří tým lidí, kteří se podílejí na obsahu, technickém zajištění, prezentaci, natáčení, ozvučení atd.

KOPS METHOD INSTITUTE Europe vyjadřuje svým názvem, že naše působnost se neomezuje pouze na Čechy, ale že připravujeme také programy pro další, především evropské země.

Jsme lidi, které těší, že jsou prospěšní jiným lidem...

Jdeme do toho společně.

Co je naším posláním

Proč vlastně vznikl Kops Method Institute?

Vznikl jako vzájemné prolnutí potřeb. Potřeb rodičů, potřeb pedagogů, speciálních pedagogů, pediatrů, pěstounů, sociálních pracovníků, ale i psychologů, psychoterapeutů, psychiatrů a dalších odvětví, která se zabývají pomocí, podporou, léčbou, vzděláváním dětí i dospělých. A samozřejmě i s naší další potřebou předávat naše dlouholeté zkušenosti a životní postřehy.

Škola nás naučí spoustu věcí. Ale je také spousta věcí, na které nás žádný školský a výukový systém nepřipraví. Jako by se všichni spoléhali na to, že to nějak samo vyplyne. A tak nikdo neučí ženy, co je to být maminkou a kluky, co je být skutečným mužem. Nikdo nás neučí, jak se vzájemně dorozumět, aniž bychom se navzájem zraňovali. Jak skutečně porozumět svým dětem nebo svému partnerovi. Jak získat pocit přijetí a mnoho dalšího...

Posláním Kops Method Institutu je předávat praxí ověřené zkušenosti a umožnit každému zájemci naučit se co nejvíce z toho, co prakticky funguje, co máme s našimi klienty a kolegy za roky ověřeno.

Seznamte se s naším týmem

JOSEF_WEB

Josef Ježek

Marketing
Verze 2

Kamila Kopsová

Vedení Institutu
Petr Kops

Petr Kops

Vedení Institutu
LUKASBENEDIKT_WEB

Lukáš Zrůst

Videa a foto
5FB72350-BA34-497E-85E1-1AF64836D3DD

Martin Sabol

Správa webu
Tracking kód